Sardunya Davet

Düğün Davet

Sardunya Karaköy ile masallardaki kadar güzel bir düğün...

Sardunya Karaköy, hayatınızın en anlamlı ve özel gününü peri masalına dönüştürüyor…

İstanbul'un kalitesiyle fark yaratan, boğaza sıfır, hem dış görünüşü, hem de mutfak ve servis anlayışı ile günün trendlerini yansıtan Sardunya Karaköy, profesyonel ekibinin bu özel gün için hazırladığı menülerle eşsiz düğün organizasyonlarına imza atıyor.

Düğününüzde Sardunya Karaköy’ün Modern Türk Mutfağı’ nın seçkin lezzetlerini eşsiz Sardunya klasikleri ile buluşturan özel düğün menüleri ile damaklarda kalıcı izler bırakabilir, konuklarınızla birlikte mükemmel hizmet kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Nefes kesen boğaz manzarası eşliğinde Sardunya Karaköy’ün deneyimli servis ekibi tarafından ikram edilen meşrubatlar ve taze meyve suları, sebze cipsleri, crudité, çerez çeşitleri ve kanape’ler ile karşılanan konuklarınız, tercihleriniz doğrultusunda soğuk Antre ile başlayan ara sıcak, ana yemek ve tatlılarla devam eden eşsiz lezzetlerle unutulmaz bir gece yaşayacaklar.

Eğer seçiminiz, gecenin sonunda eğlencenin dozunu arttırmak ve arkadaşlarınız ile dilediğinizce eğlenmekse Sardunya Karaköy’ün eşsiz atmosferi size ev sahipliği edebilir. Solunuzda Boğaziçi köprüsü, karşınızda Kız Kulesi sağınızda Topkapı Sarayı ile boğazın enfes manzarası eşliğinde Sardunya Karaköy, gecenin devamında sucuk ekmek, parmak sandviçler, mini burger, çorba çeşitleri ve meyve kokteylleri ile göz alıcı bir mutlu son için gerekli her türlü hizmeti sunuyor.

Hayatınızın en güzel gecesini bir rüyaya dönüştürmek, o rüyayı ölümsüz kılmak ve unutulmaz bir davet ile anılmak istiyorsanız Sardunya Karaköy de şimdiden yerinizi ayırtın…

Toplantı Organizasyon

Başarılı ve Kazançlı kararlarınız için İstanbul boğazından güç alın.

Arzu ettiğiniz saat diliminde profesyonel mutfak ekibimizin hazırlamış olduğu kahvaltı, öğlen yemeği, coffee break veya akşam yemeği seçenekleri ile Toplantı paketinizi oluşturun.

KIZ KULESİ SALONU : 145 metre kare. U MASA : 40 KİŞİ, TİYATRO DÜZENİ : 70 KİŞİ

BOĞAZ İÇİ SALONU : 90 metre kare. U MASA : 50 KİŞİ, TİYATRO DÜZENİ : 80 KİŞİ

SARDUNYA BAHÇE : 50 metre kare

Daha detaylı bilgi için:
Tel: (0212) 249 10 92